Економіка, траспорт і зв’язок
Кот-д’Івуар є одним з найбільших у світі виробників і експортерів кави, какао-бобів й пальмової олії. Відповідно, економіка країни залежить як від коливань цін на світовому ринку, так і від погодних умов. Незважаючи на спроби уряду стабілізувати економіку, вона усе ще сильно залежить від сільського господарства й супутніх галузей, які дають роботу більше 68% населення країни. Після декількох років застою, економіка Кот-д’Івуару стала стрімко розвиватися. З 1994 року завдяки девальвації Африканського франка (франк Монетарної Співдружності Африки – Communaute Financiere Africaine), було підвищено ціни на какао й каву, зріс експорт ананасів і каучуку, а також відкрилися поклади нафти й газу в морі. Поряд з цим, уряд співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями, що надають допомогу в проведенні економічних реформ – з 1996 року зростає обсяг виробництва, досягаючи показника 5% щорічно. Найближчим часом ріст може призупинитися через нестабільну політичну ситуацію, а також зниження цін на ключові експортні товари.
Основні галузі промисловості: харчова, деревообробна, нафтовидобувна, текстильна, хімічна, енергетика та автомобілебудування.
Агропромисловий сектор: кава, какао-боби, банани, пальмова олія, кукурудза, рис, тапіока, солодка картопля, цукор, бавовна, каучук.
Партнери по експорту: (какао (37%), кава, тропічна деревина, нафта, бавовна, банани, ананаси, пальмова олія, риба) Франція (17%), Нідерланди (12%), США (9%), Італія (6%).
Партнери по імпорту: (продовольчі та побутові товари, паливо, транспортне устаткування) Франція (29%), США (5%), Італія (5%), Німеччина (5%).
Валюта: 1 франк Монетарної Співдружності Африки - Communaute Financiere Africaine (CFAF) = 100 сентимів (centimes).
Зв’язок
Телефонний зв’язок: якісний, проте працює не на повну потужність
кількість телефонних ліній - 182 тис.
кількість стільникових номерів - більше 60 тис.
Радіомовлення: кількість АМ станцій - 2, FM - 8, короткохвильових - 3, радіоточок - 2,26 млн.
Телемовлення: 14 каналів, телевізійних точок - 900 тис.
Транспорт
Залізниця:
загальна довжина - 660 км.
Авто дороги:
- загальна довжина - 50.400 км.
- з покриттям - 4.889 км.
- без покриття - 45.511 км.
Водні шляхи: 980 км., судноплавні (ріки, канали й прибережні лагуни)
Порти й гавані: Абіджан, Дабу, Сан-Педро
Аеродроми:
- усього - 36
- аеродромів зі злітними смугами з покриттям – 7;
- аеродромів зі злітними смугами без покриття – 29.