ОГОЛОШЕННЯ

З 29 травня 2018 року на виконання доручення МВС України від 17.05.2018 р. № 6737/01/22-2018 «Про відбір працівників до складу міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки» Спеціальним миротворчим центром здійснюються відповідні заходи з тестування працівників Національної поліції та військовослужбовців Національної гвардії та їх подальшого відбору для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Заходи триватимуть до 17 червня 2018 року.

З усіх областей України зареєструвалось понад 90 кандидатів, які візьмуть участь у попередньому відборі.

Попередній відбір з іноземної мови (англійська та французька мови), вогневої та автомобільної підготовки буде проведено предметними комісіями з представників профільних кафедр Національної академії внутрішніх справ. Тестування буде проводитись на території факультету початкової та спеціальної підготовки (с. Віта-Поштова). Після попереднього відбору будуть проведені додаткові навчання.

В період з 09 по 16 червня комісією Департаменту миротворчих операцій Секретаріату ООН буде проведено відбір кандидатів, які успішно пройшли попереднє тестування.