Спільні навчання із фахівцями Консультативної місії ЄС в Україні

Днями вихованці кафедри військової підготовки НАВС взяли участь у спільних практичних навчаннях із фахівцями Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Загалом КМЄС реалізує три напрями діяльності із силовими структурами в Україні:

- надання стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки для розроблення стратегій цього сектору;

- підтримка імплементації реформ через надання практичних консультацій, тренінгів і реалізацію інших проєктів;

- співпраця для забезпечення координації реформ між українськими й міжнародними партнерами.

Обстановка, у якій можуть опинитися співробітники Місії під час виконання службових завдань, часто становить загрозу для їх життя та здоров'я, потребуючи стресостійкості й здатності швидко приймати фахові рішення.

Тому основна мета навчань – відпрацювання практичних умінь і навичок, а також формування психологічної готовності до реалізації основних напрямів діяльності КМЄС в екстремальних умовах і вимушеного перебування в зоні бойових дій.

З метою моделювання реальної ситуації та посилення психофізичного навантаження навчання проводили у «військовій обстановці», використовували холості набої, навчальні гранати, піротехнічні засоби тощо.

Представники КМЄС в Україні висловили щиру вдячність колективу кафедри й керівництву Національної академії внутрішніх справ за високий рівень підготовки навчань й ефективну взаємодію в моделюванні «бойових» ситуацій.

Кафедра військової підготовки НАВС