Представники національного персоналу МВС України отримали сертифікати ООН

 

У період з 10 по 14 грудня 2018 року в Уганді у м. Ентеббе на базі регіонального сервісного центру Організації Об’єднаних Націй (ООН) було проведено сертифікацію офіцерів поліції ООН за напрямком відбору кандидатів від правоохоронних органів різних країн до операцій ООН з підтримки миру і безпеки на посади спостерігачів цивільної поліції ООН.

Перед сертифікацією було проведено ретельний відбір шляхом проведення інтерв’ю за телефоном з кожним кандидатом, також безпосередньо перед початком сертифікації було проведено іспит на предмет володіння кандидатами базовими знаннями положень згідно тематики сертифікації та визначення рівня мовної компетенції з англійської чи французької мови. В результаті відбору до сертифікації було допущено 42 найпідготовленіших офіцерів поліції ООН – представників 28 країн з 9 місій ООН. Офіцери, які успішно пройшли сертифікацію плануються у майбутньому для відрядження до країн-контрибюторів поліцейського персоналу та проведення відбору кандидатів для їх подальшого направлення до миротворчих операцій ООН.

Сертифікація проводилася фахівцями з відділу відбору та комплектування поліцейського управління Департаменту миротворчих операцій ООН на чолі з керівником цього відділу – Аттою Єніганом. На вказаному заході національний персонал МВС України у місіях ООН гідно представили підполковник національної гвардії України Перетятько Сергій з Харківщини та майор поліції Зубець Оксана з Чернігівщини. Обидва офіцери успішно пройшли інтерв’ю, склали іспити, пройшли навчальну програму і відповідно отримали сертифікати інструкторів для відбору поліцейських до англомовних миротворчих операцій ООН.

Підполковник Перетятько Сергій наразі перебуває у складі національного персоналу МВС України в місії у Республіці Південний Судан, працює на посаді офіцера оформлення дозвільних документів для перетину кордонів Південного Судану персоналом ООН, водночас є командиром українського національного контингенту МВС в місії.

Майор поліції Зубець Оксана перебуває у складі національного персоналу МВС України в місії у Республіці Кіпр, працює на посаді офіцера по роботі з персоналом Головного штабу поліції місії.

Обидва представники України отримавши нові знання і сертифікати з гідністю повернулись до місць несення служби.

 СМЦ НАВС