На базі відділу спеціальної та фізичної підготовки відбувся черговий польовий тренінг для персоналу Групи Світового Банку

 

У черговий раз на базі відділу спеціальної та фізичної підготовки у період з 04 по 06 березня 2019 року спільно з фахівцями Групи Світового Банку підготовлено і проведено тренінг з питань безпеки у польових умовах для персоналу Групи Світового Банку.

         Працівники Банку різних спеціальностей з Німеччини, Туреччини, Іраку, В'єтнаму, Грузії, Вірменії, Молдови та Демократичної Республіки Конго пройшли триденний інтенсивний тренінг з відпрацювання навичок та правил поведінки необхідних при різних стресових, у тому числі небезпечних та конфліктних ситуацій.

        Відповідно до програми тренінг включав в себе відпрацювання алгоритму дій при виникненні проблем з проходження паспортного контролю, вправи на знання місцевої культури, правила поводження в громадських місцях країн з різною культурою.

         Також відпрацьовувались вправи з формування конвою, евакуації з автомобіля, надання першої медичної допомоги, вправи особистої безпеки, ведення переговорів з представниками місцевої громади та уряду, протипожежна підготовка тощо.

         Особлива увага приділялася відпрацюванню алгоритму дій в разі озброєного нападу, захоплення заручників, перетину урядових та нелегальних блок-постів тощо.

         Наприкінці тренінгу представники Групи Світового Банку відмітили високий рівень організації тренінгу, якість та майстерність моделювання ймовірних небезпечних ситуацій і висловили подяку керівництву НАВС за сприяння у проведенні заходів.

 СМЦ НАВС