На базі ННІ № 1 НАВС проведено попередній відбір кандидатів для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки

На виконання доручення МВС України від 14.09.2021 № 143/22 «Про проведення попереднього відбору кандидатів зі знанням французької мови для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки» в період із 27 вересня до 01 жовтня на базі навчально-наукового інституту № 1 проведено попередній відбір кандидатів із числа працівників Національної поліції України та військовослужбовців Національної гвардії України.

Загалом у відборі взяли участь 28 кандидатів. Відповідно до вимог, передбачених Організацією Об’єднаних Націй, вони мали продемонструвати рівень сформованості навичок володіння іноземною мовою, вогнепальною зброєю та керування повнопривідним автомобілем.

Під час екскурсії, яку проводив заступник директора інституту з навчально-методичної та наукової роботи підполковник поліції Костянтин Тарасенко, учасники відбору ознайомилися з навчальною базою ННІ № 1 та особливостями організації освітнього процесу в академії.

 

Відділ з питань забезпечення миротворчої
діяльності МВС (Спеціальний миротворчий центр) НАВС