Підготовка та сертифікація тренерів для Департаменту безпеки і охорони Організації Об’єднаних Націй

З 14 по 19 березня на базі ННІ № 3 та відділу спеціальної та фізичної підготовки (с. Віта-Поштова) Національної академії внутрішніх справ за сприяння Представництва ООН в Україні було проведено спеціалізований курс «Підготовка та сертифікація тренерів для Департаменту безпеки і охорони Організації Об’єднаних Націй» (TDC).

Захід відбувся  під керівництвом тренерів Коледжу персоналу ООН (м. Турін Італія) Девіда Кахіла та Фабріцио Білучаглії.

У курсі взяли участь 19 учасників з різних країн світу, зокрема: Єгипту, Тайланду, Нової Зеландії, Сирії, Кіпру, Оману, Азербайджану, Бурунді, Італії та України. Також - начальник відділу з питань забезпечення миротворчої діяльності МВС (Спеціальний миротворчий центр) Андрій Шеваріхін та заступник  начальника відділу  з питань забезпечення миротворчої діяльності (Спеціальний миротворчий центр) Павло Кондратьєв.

Навчання спрямоване на розвиток професійних знань і практичних навичок тренерів з безпеки і охорони, розроблений Коледжем персоналу ООН  спільно з Департаментом безпеки і охорони ООН й включає низку навчальних програм, таких як:

-         підготовка офіцерів з безпеки (LSA);

-         програма сертифікації персоналу з безпеки (SCP);

-         гарантії безпеки – практичні підходи у польових умовах (SSAFE);

-         індивідуальна аптечка першої медичної допомоги (IFAK);

-         гендерна рівність.

Кожен з учасників мав продемонструвати свої знання й практичні навички шляхом підготовки та проведення занять з кожної навчальної програми. Оцінювання здійснювалося поетапно протягом всього курсу, включаючи практичний день і завершилось фінальним екзаменом.

 

За результатами кожен учасник отримав загальну оцінку – компетентний або некомпетентний. Тим, хто отримав оцінку «компетентний», будуть видані відповідні сертифікати і вони будуть включені до бази даних тренерів UNDSS.

 

 

СМЦ НАВС