Продовження співпраці з Представництвом ООН в Україні

 04 квітня 2019 року на базі відділу спеціальної та фізичної підготовки спільно з Департаментом ООН з питань охорони і безпеки проведено перший в цьому році тренінг «Практичні підходи до убезпечення персоналу ООН у польових умовах».

Тренінг спрямований на відпрацьовування алгоритмів дій при вирішенні складних ситуацій, які  можуть мати місце при наданні гуманітарної допомоги у районах з високої ймовірністю загострення ситуації, проходженні контрольно-пропускних пунктів,  при конфлікті з місцевим населенням, у разі викрадення транспортного засобу та захоплення заручників.

У навчаннях приймали участь представники: Офісу Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, Офісу Департаменту ООН з питань охорони та безпеки в Україні, Офісу ООН з координації гуманітарних питань в Україні,  Офісу Міжнародної організації з міграції в Україні, Офісу Фонду ООН з питань народонаселення в Україні, служби логістики Офісу Всесвітньої продовольчої програми в Україні, Офісу Продовольчої та Сільськогосподарської Організації ООН в Україні.

         З метою відтворення реальних подій за заздалегідь складеними сценаріями у навчаннях був задіяний професорсько-викладацький склад НАВС та курсанти ННІ №1.

         По закінченню тренінгу учасники отримали відповідні сертифікати про успішне проходження навчального курсу.

 

         Персонал Представництва ООН в Україні залишився задоволеним умовами й організацією тренінгу, висловили подяку керівництву академії за сприяння у проведенні заходу та педагогічному та тренерському складу НАВС за високу майстерність у моделювання ймовірних небезпечних ситуацій.

СМЦ НАВС