Зустріч Патріка Болонья з членами Національного персоналу МВС та МО України в ДР Конго

 

Нещодавно командир національного персоналу МВС України в Демократичній Республіці Конго підполковник Демідов І.С. взяв участь у заходах з нагоди візиту Почесного консула України в ДР Конго Патріка Болонья (Patrick Bologna).image 2

 

        

 

5 серпня 2015 року було організовано зустріч пана Патріка з представниками МВС України та МО України де обговорювались питання взаємодії та допомоги в консульських питаннях під час знаходження представників миротворчих контингенту та національного персоналу в           ДР Конго.

У рамках візиту була здійснена ознайомча екскурсія в таборі 18 окремого вертолітного загону, що виконує завдання Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго, який базується в м. Гома, ДР Конго. Було проведено ознайомлення з матеріально-технічною частиною та особовим складом підрозділу. Підполковник Демідов І.С. здійснював переклад з французької мови на українську та допомагав встановленню більш тісного порозуміння.image 6

Також Почесний консул України в ДР Конго Патрік Болонья відвідав вертолітний майданчик контингенту, де фахівці інженерно-авіаційної служби загону розповіли про бойові та транспортні можливості вертольотів Мі-8 та Мі-24, на яких виконують завдання українські льотчики.

Патрік Болонья також зустрівся з українськими військовослужбовцями, побажав їм успіхів, здоров’я і благополучного повернення на Батьківщину.

— Під час робочої поїздки по ДР Конго, я ставив собі за мету відвідати табір українських миротворців, які в цій африканській країні виконують завдання Місії ООН зі стабілізації. Я ознайомився з умовами їхнього проживання і життєдіяльності та переконався, що український окремий вертолітний загін по праву називають гордістю Місії ООН у Демократичній Республіці Конго. Українські миротворці є справжніми професіоналами військової справи, — зауважив Почесний консул України в ДР Конго Патрік Болонья.

Слід нагадати, що в міжнародній операції з підтримання миру та безпеки ООН в ДР Конго загалом перебувають п‘ять офіцерів національного персоналу МВС України, які згідно до мандату Місії допомагають у розбудові та становленні місцевої поліції ДР Конго.image 3

На завершення візиту Почесному консулу України в ДР Конго Патріку Болоньї подарували Український прапор та сувенірну символіку нашої держави а також сфотографувались на згадку.