Участь представників МВС України у курсах підготовки офіцерів поліції ООН

Участь представників МВС України у курсах підготовки офіцерів поліції ООН

У період з 13 до 25 вересня 2015 делегація МВС України у складі полковника міліції Шеваріхіна Андрія Олександровича, підполковника міліції Борисенка Дмитра Олександровича та майора Прокази Віталія Сергійовича, брали участь у курсі підготовки офіцерів поліції ООН, який проходиив на базі навчального центру Університету Поліції Норвегії в м. Ставерн, Королівство Норвегія.

Представники МВС України брали участь у вищезазначених курсах, разом із 27 поліцейськими із Норвегії, Фінляндії, Нігерії, Кенії та Малаві, за підтримкою уряду Королівства Норвегії.

 

Згаданий центр знаходиться на відстані 120 км від м. Осло, столиці Норвегії, на території колишньої військово-морської бази ХVIII століття, яка має велике історичне значення. 

 

Програма діє з 1998 року. У її межах тренуються як поліцейській персонал Норвегії так й представники поліції інших країн. Як і Спеціальний миротворчий центр академії зазначена Програма у 2012 році отримала міжнародний сертифікат відповідності ООН.

В рамках курсу вивчались різні аспекти міжнародної діяльності з підтримання миру і безпеки, організації співробітництва та взаємодії між поліцейським, цивільним і компонентами миротврорчих місій ООН. 

 

 

Лекційні та практичні заняття проводились як викладачами центру так і запрошеними фахівцями з галузевих питань, у тому числі іноземними, що ефективно сприяло обміну досвідом та налагодженню взаємодії у інтернаціональному колективі.

Програма навчального курсу була насиченою та цікавою. Спілкування, а також навчання здійснювалось на англійській мові з широким застосовуванням поліцейської та військової термінології і абревіатур, які використовуються в місіях ООН.

 На завершальному етапі курсів були проведені одноденні практичні навчання з моделюванням стресових ситуацій, що можуть виникнуть під час проходження служби у складі миротворчих місій ООН.

 

По завершенню курсу учасники отримали відповідні сертифікати.

 

Отримані інформаційно-довідкові матеріали будуть використані у подальшій діяльності з відбору та підготовки кандидатів МВС України до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.