Проведення другого навчального курсу для співробітників організацій та програм під Егідою ООН в Україні за участю іноземних фахівців


             18 лютого 2016 року на базі відділу спеціальної та фізичної підготовки НАВС (с. Віта Поштова Київської області) проводився навчальний курс "Гарантії безпеки: практичні підходи у польових умовах". 
          У заходах задіяні представники: Офісу Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) в Україні, Офісу Департаменту ООН з питань охорони та безпеки (UNHCR) в Україні, Офісу ООН з координації гуманітарних питань (ОСНА) в Україні,  Офісу Міжнародної організації з міграції (ІОМ) в Україні, Офісу Фонду ООН з питань народонаселення (UNFPA) в Україні, служби логістики Офісу Всесвітньої продовольчої програми (WFP) в Україні, Офісу Продовольчої та Сільськогосподарської Організаціїї ООН (FAO) в Україні.

             Участники навчального курсу під час тренування відпрацьовували алгоритми дій, що можуть мати місце при виконанні службових обов`язків, а саме такі як: проїзд контрольно-пропускного пункту, конфлікт з місцевим населенням, застосування вибухового пристрою, викрадення транспортного засобу, захоплення заручників.  

 

                              По закінченню тренувань усі участники, які пройшли навчальний курс "Гарантії безпеки: практичні підходи у польових умовах", отримали відповідні сертифікати.