Представництво Організації Об'єднаних Націй в Україні висловило подяку за проведення навчань

Представництво Організації Об'єднаних Націй в Україні висловило подяку за проведення навчань

 

Нагадуємо, що 17 вересня на базі центру спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ відбулося проведення навчального курсу для співробітників агенцій, фондів та програм ООН в Україні за участю іноземних фахівців.

Після успішного проведення навчань Представництво Організації Об'єднаних Націй в Україні висловило подяку за проведення навчань про що йдеться далі у листі:

«Дозвольте висловити глибоку вдячність керівництву та співробітникам Міністерства внутрішніх справ України, зокрема ректору та керівництву Національної академії внутрішніх cправ, Спеціального миротворчого центру, офіцерам та курсантам, які забезпечували проведення навчального курсу «Практичні підходи до убезпечення персоналу ООН у польових умовах», який 17 вересня 2015 року проводився Департаментом ООН з питань охорони і безпеки на базі Навчального центру Національної академії внутрішніх справ, с. Віта-Поштова, м. Київ.

Персонал ООН покликаний надавати гуманітарну допомогу українському народові у тих районах, де існує висока ймовірність загострення ситуації через триваючий в країні конфлікт. Вищезгаданий персонал Міністерства внутрішніх справ надав дуже цінну допомогу й довів, що умови проведення такого навчального курсу в Україні відповідають реаліям зони конфлікту і сприяють підготовці персоналу ООН до дій у складних і небезпечних ситуаціях в польових умовах. Співробітники Національної академії внутрішніх справ та Спеціального миротворчого центру продемонстрували високу майстерність у моделюванні ймовірних небезпечних ситуацій, у які може потрапити персонал ООН. Завдяки досконалій організації навчального процесу, ефективному командуванню та управлінню особовим складом, задіяним у різних навчальних сценаріях, а також чіткому розумінню реалій, персонал ООН отримав найбільш цінний досвід саме у практичній частині навчального курсу.

        Колектив Представництва ООН в Україні і я особисто, висловлюємо подяку працівникам Міністерства внутрішніх справ, які допомогли організувати і провести цей навчальний курс. Організація Об'єднаних Націй високо цінує внесок Міністерства внутрішніх справ України в безпеку нашого персоналу. Я сподіваюся, що Міністерство внутрішніх справ і Департамент ООН з питань охорони та безпеки будуть продовжувати тісну співпрацю заради проведення цього цінного навчального курсу в майбутньому. Щиро Ваш, Ніл Вокер Координатор системи ООН в Україні Координатор з гуманітарних питань Постійний Представник ПРООН в Україні».