Майор поліції Олена Ляхова отримала поранення при виконанні службових обов‘язків

13 березня 2016 року група бойовиків представників терористичної організації Аль-Каіда - Малі здійснили напад на готельний комплекс в курортному місті Гран-Бассам на півдні Кот-д'Івуару. Внаслідок терористичної атаки загинуло 22 особи, більше 50 поранено. Серед поранених майор поліції Ляхова Олена Миколаївна – командир національного персоналу МВС України у Кот-д'Івуарі, яка отримала вогнепальне поранення.

Олена Ляхова на місці події виконувала службове завдання об‘єднаного аналітичного центру, щодо збору інформації про міжнародну конференцію, яка проходила в одному з готелів комплексу.

На даний час стан Олени стабільний, загрози життю не має. Завдяки спільним зусиллям національного персоналу МВС України, українському військовому контингенту, адміністрації Місії ООН  у Кот-д'Івуарі, а також дипломатичному представництву України організовано перевезення Олени до шпиталю в м.Преторія, Південна Африканська Респубіка, де вона пройде подальший курс лікування та реабілітації.

Представники національного персоналу МВС України в Місії ООН з підтримання миру та безпеки у  Кот-д'Івуарі та колеги з інших країн надають Олені необхідну допомогу та бажають їй швидкого одужання. 

Бажаючі надати допомогу Ляховій Олені, можуть звертатись до СМЦ.